Služby

Prodej a servis

servisní práce.
Ceník servisních služeb.

E-shop

http://obchod.jpc.cz/   V našem eshopu naleznete přehledně přes 15.000 produktů z oblasti IT a elektroniky za opravdu dobré ceny. Pokud se chcete stát naším dealerem, informujte se prosím s vaším ŽL na naší prodejně a budou vám nastaveny dealerské ceny.

Správa PC sítí

Rádi vám navrhneme vhodnou počítačovou síť pro vaši firmu, provozovnu, dům. Síť můžeme také realizovat a posléze se o ní starat. Napište,  připravíme vám  individuální cenovou nabídku.

Webdesign

Komplexní služby v oblasti tvorby internetových stránek. Grafický návrh a počáteční analýza zdarma. Redesign internetových stránek, microsite, internetový marketing, šablony pro elektronickou poštu.

Videostudio

Leží vám ve skříni několik VHS kazet se vzácnými rodinnými snímky? Budete si je moci přehrát i za pár let ve stále stejné kvalitě jako dnes? Pravděpodobně ne. Je proto nejvyšší čas zachránit vzpomínky a uložit na DVD. Naše studio vám poskytne následující služby : DIGITALIZACE ZÁZNAMU Z VHS na … Více »

 

Splátkový prodej

U nás můžete nakoupit jakékoli námi prodávané zboží na výhodné splátky od společnosti ESSOX.

Servisní středisko

servisní středisko Lysá nad Labem. Reklamace bez nepříjemností.

Internet

Chcete bezproblémový a rychlý internet v Lysé nad Labem?   Obraťte se s důvěrou na nás!

Mobilní telefony GSM

Nabízíme prodej mobilních telefonů, chytrých mobilních telefonů atd.   Náš výběr a ceník naleznete na našem eshopu: ZDE

Apple

Jsme autorizovaní prodejci produktů firmy Apple.   Můžete vybírat tablety Ipad, telefony Iphone a další multimediální zařízení.

Výlep plakátů (sběrna Rengl)

Jsme sběrnou pro výlep plakátů pro Lysou nad Labem, Milovice, Český Brod a další města kde firma Rengl působí.  

Foto služby

tisk fotografií na počkání Průkazové fotografie na počkání (4ks za 149,-) na prodejně Lysá nad Labem foto služby dle domluvy